Autor Wątek: Zapisy  (Przeczytany 9056 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Music

  • Śledź
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 14, 2013, 13:27:02 »
Siemka :)
Imię: Music
Płeć: Wadera
Wiek: 4 lata
Moce:
~ Zmiennokształt
UM:
Siła: 50
Szybkość i zwinność: 50
Czujność: 50
Odwaga: 50
Zręczność: 50

Offline Arser

  • Śledź
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 14, 2013, 13:30:21 »
Dobry den !

Offline Music

  • Śledź
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 14, 2013, 13:31:47 »
Rangi ci nie przydzielę, bo nie mogę, ale jak wejdzie Ari czy ktoś to ci przydzieli.. A teraz graj :)
Imię: Music
Płeć: Wadera
Wiek: 4 lata
Moce:
~ Zmiennokształt
UM:
Siła: 50
Szybkość i zwinność: 50
Czujność: 50
Odwaga: 50
Zręczność: 50

Offline Arser

  • Śledź
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 14, 2013, 13:34:26 »
Oki spoki obiboki kurde dziwnie tak jak ktos ma Ari xD

Offline Ari

  • Alpha
  • **********
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 14, 2013, 16:45:48 »
Sorry Arser,wiem,że odgapiłem xD
Ale jakoś tak samo wpadło mi do łowy i zastanawiałem się,gdzie to już słyszałem...dopiero po jakiejś godzince mi się przypomniało :P

Ranga:Hmm...pasujesz mi na zwiadowcę albo łowcę xD Ale to zależy od ciebie...
Wiek:4 lata
Przydomek/ksywka:Auranti
Moce:
władanie żywiołami
nieśmiertelność
zmiennokształtność
lecznictwo
blokada cudzych umiejętności i mocy
skrzydła
przenikanie przedmiotów
rozmawianie ze wszystkimi zwierzętami i duchami
teatr marionetek (potrafię przejąć kontrolę nad ciałami innych wilków jak i nad rzeczami martwymi)
skoki w czasie (mogę przenieść siebie lub kogoś do przyszłości/przeszłości,jak również po prostu go postarzyć/odmłodzić)

Rodzina:starszy brat i trzy młodsze siostry (jedna prawie w moim wieku i dwie jeszcze młodsze)
Partnerka:na razie brak
Potomstwo:brak


Siła:1000
Szybkość i zwinność:1000
Odwaga:1000
Czujność:1000
Zręczność:1000

Offline Arser

  • Śledź
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 15, 2013, 14:10:09 »
Na innym forum jestem łowca więc teraz zwiadowcą xD ....Nie no spoko przecież to nie moja własność xD
jUŻ SIĘ ZADOMOWIŁEM Xd

Offline Śmierć

  • Shiru
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 16, 2013, 12:52:57 »
Siemka  Arser!!!!!! <3
Wiek:4 lata
Przydomek/ksywka:Śmierć można czasem do niej Glow
Moce:
~~
Rodzina: zgubiona
Partner: Czy ktoś zechce potwora?! Nie sądzę..
Potomstwo:brak
~~
Siła:50
Szybkość i zwinność:50
Odwaga:50
Czujność:50
Zręczność:50

Offline Yuri

  • Rekrut
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 11, 2013, 10:54:53 »
Imię: Tak niewinne choć niegdyś budziło postrach "Yuri"
Płeć: Mówią że słabsza ale ten kto twierdził tak przy niej nie przeżył "Wadera"
Wiek:Głupie liczby nie mające znaczenia "ok. 6 lat"
Zainteresowania: Nocne spacery,
Charakter:Tutaj się zaczyna. Yuri jest bezlitosna. Nie waha się przed zabiciem. Może nie podniesie kłów na przyjaciela ale nigdy nie bądź z nią pewien swego życia. Jeśli myślisz że wiesz co to odwaga to spójrz na nią. Z radością skacze w otchłań i rzuca się w gardziel wrogowi. Zwykle uciekają w panice. Ale czego można się spodziewać po tych marnych kmiotkach. Kocha walkę, wśród zapachu krwi i bólu czuje się najlepiej jednak nie lubi sprawiać zbędnego cierpienia niewinnym. Czasami sprawia wrażenie bardzo nieśmiałej. Często wygląda na wystraszoną. A tak poza tym jest bardzo nieufna i niezależna. By w końcu zdobyć jej zaufanie długa droga. Jedynie najsilniejsi dotrwają do jej końca zdobywając wierną i dbającą przyjaciółkę. Takich osłoni własnym ciałem. Ale choćby i najbliższym nie zdradzi swych tajemnic. Jeśli chcesz być blisko musisz ją zaakceptować taką jaka jest.
Historia :
Patrząc na nią teraz powiecie że jest zimna i nieczuła. Tak to prawda lecz nie zawsze tak było. Gdy się urodziła nie wzbudziła żadnego zainteresowania. Ot zwykła czarna wilczyca. Nie szanowali jej bo po co?. Po co dbać o szczeniaka który jak na razie nie wykazuje żadnych magicznych zdolności, i do tego wygląda przeciętnie. Jej rodzeństwo żyło w dostatku bo miało magiczne zdolności i było ponoć śliczne. Najstarszy brat miał zdolność lewitacji. Gdy Yuri jako najmłodsza jeszcze nie widziała on znęcał się nad nią lewitując w powietrze i wyciągając na zimny dwór przerażone szczenię. Młodsza siostra potrafiła sprawiać ból wzrokiem. Nie raz widziano Yuri jak trzęsła się i skomlała obok wpatrującej się w nią siostry. Dorośli, ci ważni i nietykalni, nigdy nie pomogli. Co więcej mieli nadzieję że rodzeństwo wykończy małą Yuri. Jednak tak się nie stało.  Młoda wadera szukała pomoc u rodziców lecz jej nie uzyskała. Nauczyła się wreszcie unikać współbraci. Gdy dorosła postanowiła wynieść się z rodzinnej jaskini. I tak by się stało, odeszłaby bez żalu i smutku. Jednak jej przygotowania przyuważyła Nel- siostrzyczka.
Zatrzymała naszą waderę i zaczęła ją atakować. Yuri wpadła w furię zabijając i siostrę i brata który przybył później. Gdy uspokoiła się nieco i zobaczyła ciała uciekła w rozpaczy która zniszczyła w niej wszystko niemal co dobre.
Samotność
Od swej ucieczki unikała kontaktów z wilkami. Bała się że znowu zrobi komuś krzywdę. Przesiadywała sama chudnąc i blednąc. Podczas jednej z takich chwil zdała sobie sprawę że tak dalej nie może być. To nie jej wina że zabiła. Gdyby nie dręczono nie miałaby powodów do nienawiści. Oczywiście żal pozostał lecz już nie powodował takiego bólu. Zaczęła się era samotności. Nadal unikała innych lecz już nie tak rozpaczliwie. Przestała chować się przed wszystkim. Gdy ktoś wchodził jej w drogę albo uciekał albo zostawał martwy. Nie ostał się nikt kto zdołał się jej sprzeciwić. Napadała inne watahy ale nigdy nie znęcała się nad słabszymi. Jakoś jej się wiodło. Bo dawała sobie radę. Nauczyła się rozpoznawać zamiary innych. Pewnego dnia gdy odpoczywała napotkała starego wilka o mądrym spojrzeniu. Nie przestraszył się jej. Zdziwiona tym spytała o imię. Odpowiedział. Postanowiła zostać u niego
Nowe życie
Aramis bo tak miał na imię stał się jej mistrzem i przewodnikiem po świecie. Wraz z nim odkryła swoje moce. Uczył ją zaklęć. Byli przyjaciółmi którzy działają jak jeden organizm. Straszy wilk zdołał zdobyć jej zaufanie swoją dobrocią i łagodnością. Był wyrozumiały i opiekuńczy. Dzięki niemu poznała smak bezpieczeństwa. Ich wspaniałej więzi nie zakłóciła ani jedna sprzeczka. Oboje byli milczący i wzajemne towarzystwo odpowiadało im. Poznawali się coraz lepiej.  Yuri doceniała swojego przewodnika. Ufała mu całkowicie. Zatraciła swą ostrość. Nie walczyła z napotkanymi stworzeniami. Wolała dawać im szansę odejścia. Sielanka jednak jak zawsze nie mogła trwać długo. Wilk nie był nieśmiertelny.  Gdy odchodził przekazał wilczycy ostatni dar. Był to naszyjnik. Prosty z pięknym kamieniem szlachetnym.
Koniec i początek
Gdy umarł przez pewien czas nie mogła się pozbierać. Straciła wszystko co drogie. Jednak zgodnie z ostatnimi słowami mistrza nie załamała się. Owszem miała gorsze dni ale nie zaprzestała niedokończonej nauki. Gdy skończyła odeszła. Nie mogła znaleźć sobie miejsca. Wróciło dawne  życie i  przyzwyczajenia. Znów stała się ostra i nieufna. Ponownie unikała innych. Znalezienie sobie miejsca na świcie stało się sprawą drugorzędną. Dołączyła do mało znanego klanu skrytobójców. Szybko rozwijała umiejętności. Więcej noie zdradzi.
Gdzie chcesz mieć jaskinię?:Podziemia
Proponowana ranga: Obojętnie


Siła:60
Szybkość i zwinność:60
Czujność:50
Odwaga:30
Zręczność:50
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2013, 13:40:48 wysłana przez Yuri »
wiek: ok. 6 lat
moce:
partner: Na razie brak i wątpi czy ktoś ją pokocha. A bardzo potrzebuje tego kogoś kto będzie umiał wydobyć z niej wszystko co dobre.
potomstwo: Brak
rodzina: Martwa
umiejętności
Siła:60
Szybkość i zwinność:60
Czujność:50
Odwaga:30
Zręczność:50

Offline Ari

  • Alpha
  • **********
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 12, 2013, 14:48:09 »
Wolisz być łowcą czy wojownikiem? :P
Wiek:4 lata
Przydomek/ksywka:Auranti
Moce:
władanie żywiołami
nieśmiertelność
zmiennokształtność
lecznictwo
blokada cudzych umiejętności i mocy
skrzydła
przenikanie przedmiotów
rozmawianie ze wszystkimi zwierzętami i duchami
teatr marionetek (potrafię przejąć kontrolę nad ciałami innych wilków jak i nad rzeczami martwymi)
skoki w czasie (mogę przenieść siebie lub kogoś do przyszłości/przeszłości,jak również po prostu go postarzyć/odmłodzić)

Rodzina:starszy brat i trzy młodsze siostry (jedna prawie w moim wieku i dwie jeszcze młodsze)
Partnerka:na razie brak
Potomstwo:brak


Siła:1000
Szybkość i zwinność:1000
Odwaga:1000
Czujność:1000
Zręczność:1000

Offline Yuri

  • Rekrut
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 12, 2013, 20:32:47 »
Wojownik
wiek: ok. 6 lat
moce:
partner: Na razie brak i wątpi czy ktoś ją pokocha. A bardzo potrzebuje tego kogoś kto będzie umiał wydobyć z niej wszystko co dobre.
potomstwo: Brak
rodzina: Martwa
umiejętności
Siła:60
Szybkość i zwinność:60
Czujność:50
Odwaga:30
Zręczność:50

Offline Ari

  • Alpha
  • **********
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 12, 2013, 21:22:29 »
Spox ;)
Wiek:4 lata
Przydomek/ksywka:Auranti
Moce:
władanie żywiołami
nieśmiertelność
zmiennokształtność
lecznictwo
blokada cudzych umiejętności i mocy
skrzydła
przenikanie przedmiotów
rozmawianie ze wszystkimi zwierzętami i duchami
teatr marionetek (potrafię przejąć kontrolę nad ciałami innych wilków jak i nad rzeczami martwymi)
skoki w czasie (mogę przenieść siebie lub kogoś do przyszłości/przeszłości,jak również po prostu go postarzyć/odmłodzić)

Rodzina:starszy brat i trzy młodsze siostry (jedna prawie w moim wieku i dwie jeszcze młodsze)
Partnerka:na razie brak
Potomstwo:brak


Siła:1000
Szybkość i zwinność:1000
Odwaga:1000
Czujność:1000
Zręczność:1000

Offline Żelusiaaa

  • Zuch
  • ***
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 14, 2013, 16:19:51 »
Imię: Żelusiaaa
Płeć: Wadera
Wiek: 1 rok
Zainteresowania: Dłuuugie spacery,bujanie w obłokach, polowania
Charakter: hmmm silny i uparty
Historia (nie musi być długa/cała): Życie jest dziwnee i niesprawiedliwe...Urodziłam się niedawno nie zasmakowałam jeszcze dobrze życia... lecz wszystko działo się nie po myśli i źle. Aż trafiłam tu...
Gdzie chcesz mieć jaskinię?: Kwitnące aleje

Musisz również rozdzielić umiejętności (250U):
Siła: 40
Szybkość i zwinność:32
Czujność: 70
Odwaga: 75
Zręczność: 33
;3

Offline Ari

  • Alpha
  • **********
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 14, 2013, 16:26:56 »
Ty mój żelku ty!
Już ci zakładam jaskinię,a na razie zostajesz szczeniakiem-wilk dorosły ma dwa lata xD
Wiek:4 lata
Przydomek/ksywka:Auranti
Moce:
władanie żywiołami
nieśmiertelność
zmiennokształtność
lecznictwo
blokada cudzych umiejętności i mocy
skrzydła
przenikanie przedmiotów
rozmawianie ze wszystkimi zwierzętami i duchami
teatr marionetek (potrafię przejąć kontrolę nad ciałami innych wilków jak i nad rzeczami martwymi)
skoki w czasie (mogę przenieść siebie lub kogoś do przyszłości/przeszłości,jak również po prostu go postarzyć/odmłodzić)

Rodzina:starszy brat i trzy młodsze siostry (jedna prawie w moim wieku i dwie jeszcze młodsze)
Partnerka:na razie brak
Potomstwo:brak


Siła:1000
Szybkość i zwinność:1000
Odwaga:1000
Czujność:1000
Zręczność:1000

Offline Yuri

  • Rekrut
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 14, 2013, 19:20:25 »
Ooo...Mamy żelkę ^^
wiek: ok. 6 lat
moce:
partner: Na razie brak i wątpi czy ktoś ją pokocha. A bardzo potrzebuje tego kogoś kto będzie umiał wydobyć z niej wszystko co dobre.
potomstwo: Brak
rodzina: Martwa
umiejętności
Siła:60
Szybkość i zwinność:60
Czujność:50
Odwaga:30
Zręczność:50

Offline Ari

  • Alpha
  • **********
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 14, 2013, 22:06:29 »
Yup ^^
Żelka to moja koleżanka z klasy.W końcu po wielu namowach i błaganiach się zapisała! 8)
Udało się!
Wiek:4 lata
Przydomek/ksywka:Auranti
Moce:
władanie żywiołami
nieśmiertelność
zmiennokształtność
lecznictwo
blokada cudzych umiejętności i mocy
skrzydła
przenikanie przedmiotów
rozmawianie ze wszystkimi zwierzętami i duchami
teatr marionetek (potrafię przejąć kontrolę nad ciałami innych wilków jak i nad rzeczami martwymi)
skoki w czasie (mogę przenieść siebie lub kogoś do przyszłości/przeszłości,jak również po prostu go postarzyć/odmłodzić)

Rodzina:starszy brat i trzy młodsze siostry (jedna prawie w moim wieku i dwie jeszcze młodsze)
Partnerka:na razie brak
Potomstwo:brak


Siła:1000
Szybkość i zwinność:1000
Odwaga:1000
Czujność:1000
Zręczność:1000

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
managerzuzlowy sdzpolskirpg polskierpg dragonworld virtualdog